Ilgın Mutlu Son Masaj Zulal

Ilgın mutlu son masaj günümüzde pek çok çeşidi bulunan uygulamalar arasına girmeyi başarmış kökeni Uzak Doğu ülkelerine dayanan fizyoterapi yöntemlerinden biridir. Refleks bölgelerinin ve kaslı dokuların sıvazlama, ovma, itme, germe, çimdikleme, ve bastırma teknikleri uygulanarak uyarılmasını içeren işlemler bütünüdür. Tüm bu işlemlerin asıl amacı bölgesel ve genel ağrılarınızın dindirilmesi ve tekrar oluşumunun önlenmesidir.

tekniği uygulanırken son derece hassas olunarak ağrıya uygun teknikler ile terapi gerçekleştirilmelidir. Bu terapi tekniğinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Ilgın mutlu son masaj . Burada işin büyük bir kısmı masörlere düşmektedir. Masörlere ağrının ve şikayetin doğru tanımlanması ile uygulanacak olan terapi tekniği seçilerek işleme başlanmaktadır. İşlem esnasında masörlerimiz etik kurallar ve iş disiplini çerçevesinde size uygulanacak olan işlemleri doğru sıralama ile tatbik etmektedir. İşlemin yapıldığı ortam steril ve sağlık koşullarına uygun kabinlerdir. Bu kabinlerde cildinize uygun ürünler ile işlemler uygulanır.

terapisinden verim almak isteyen müşterilerimizin öncelikle rahatsızlıklarını ve amaçladıklarını doğru bir şekilde aktarmaları son derece önemlidir. Seanslara düzenli şekilde devam edilmesi halinde, salonumuzda yerleşmiş rahatsızlıklara bile etkili çözümler getirilmektedir.