Konya Cihanbeyli Evde Masaj Mutlu Son Müjgan

Konya cihanbeyli evde masaj mutlu son Kavanoz masaj yöntemi, diğer bir adı ile vakum yöntemi, düşük hava basıncında küçük bir alan meydana getiren, özel kavanozlar ile yapılan bir tedavi şeklidir. Kavanoz yönteminin temel şifa gücü, kavanozların uygulandığı alanlarda kan dolaşımının iyileşmesi ve dokuların gerekli besinleri alması sağlanır. Kavanoz yöntemi aynı zamanda vücutta bulunan ödemleri azaltır. Aynı zamanda bu yöntem sayesinde vücut derisi altındaki yağ depolama alanları ve yapışıklıkları yok eder, şişlikleri hafifletir. Konya evde masaj mutlu son

Vakum masaj yöntemi çoğunlukla vücuda uygulanan statik kavanoz uygulaması ile karıştırılmaktadır. Konya cihanbeyli evde masaj mutlu son . Ancak iki yöntemde birbirinden farklıdır. Statik kavanoz yöntemi, kavanozları belirli bir bölgeye yerleştirilmesini içerirken, kavanoz yöntemi, dairesel, çizgi ve zikzak hareketler ile vücut boyunca hareket ettirilir. Böylece, vücutta bulunan şişlikler kısa zamanda atılacaktır.

Bal masaj yöntemi, öksürük için bal göğüs ve sırt bölgesine sürülür. Daha sonra üzerine temiz bir bez örtülür. Kısa bir süre bekletildikten sonra dairesel hareketler ile bası uygulanır. Bal yöntemi öksürük tedavisi için çok faydalıdır. Böylece, mukusu yumuşatarak, çözülmesini sağlayacaktır.