Konya Cihanbeyli Masöz Bayan Mai̇de

Konya cihanbeyli masöz bayan Refleksoloji dalında uzman bir doktorun ayakaltına yapılan masaj tedavisinin yararlı olduğundan bahsetmiştir. Yaşamımızda bütün günün yükünü çeken ayaklarımızdır. Ayaklarımızın bilmediğimiz başka özellikleri de vardır. Vücudumuzda bulunan sinirlerin uçları ayaklarımızdadır. Konya masöz bayan Ayak bölgesinin her bir noktasına uygulanan ovalama tedavisi birden çok yere etki etmektedir. Konya cihanbeyli masöz bayan . Ayaklarda bulunan sinir uçları uyarılarak tedaviye başlanır. Tedavinin uzman bir masör aracılığıyla yaptırılması tavsiye edilir.

Baş ağrısından kurtulmanın bir yolu da ayak masaj tedavisi yaptırmaktır. Bu tedavi yöntemi ayaklarda bulunan ve başımıza kadar uzan sinir sisteminin uçları yardımıyla ovma tedavisi uygulanır. Bu tedavi noktaları literatürlerde mevcuttur. Başla ilgili noktaya yapılan tedavi yöntemi baş ağrılarından kurtulmaya yardımcı olur. Başımızda sinüzit sebebiyle oluşan ağrılarda; ayak parmaklarındaki eklem noktaları sağlamca baskı uygulanır ve ovalama yöntemiyle ağrıların geçmesi sağlanır.

Boyun, omuz ve sırt ağrıları genelde gerilme olarak karşımıza çıkar. Bu tür ağrılarda ayaklarımızın tümüne hafif hafif masaj yapılır. Sonrasında işaret parmağıyla, başparmağı arasına ovalama yapılır. Devamında en küçük ayak parmağımızın altındaki noktaya yavaş yavaş bu tedavi yöntemi uygulanır.