Konya Ilgın Masöz Bayan Mavi̇su

Konya ilgın masöz bayan hasta veya yorgun olan bir organın rehabilitesidir; yani yeniden eski haline dönmesi için organ üzerindeki tatbik etme sistemi ve belirli enerjinin derinlere doğru inmesidir.

Günümüzde yeni makinaların gelişmesiyle beraber aynı zamanda üretilen bu makinaların büyük iddialarla meydana getirilmesine rağmen elle yapılan hareketlerin yerini hiç bir şekilde tutamamıştır.

Düzenli masaj yapan kişiler de; boyun, baş, sırt, romatizma ve spor sonrası ağrılar giderilmiş olur. Kan dolaşımı düzene girer. Konya masöz bayan Streslerini yok eder. Konya ilgın masöz bayan . Kasları ve cilt yapılarını düzenler. Kalp krizi riskini düzenler. Kişiyi zinde tutar, kişiye huzur verir ve mutluluk hormonunu salgılar.

bütün sistemlere doğrudan veya dolaylı etki etmektedir. Ruhsal yönden insanı dinlendirir. İnsanın enerji yükünü azaltır. Yaşlanmayı erteler. Hücreleri yeniler. Stresi yok ettiği için kişilerdeki toplumsal ilişkileri arttırır. Kişilerde ki kalp atımını düzenler, kalpteki kan akışını düzenler. Damarların tıkanmasını engeller. Oksijen alımını rahatlatır. Nefes darlığı ve solunumda ki sıkıntıyı en aza indirir. Eğitimli masör yardımı alınmalıdır. Günlük yorgunlukları giderir. Kişi üzerinde dinlendirici bir etkiye sahiptir.