Konya Karatay Masöz Bayan Medi̇ha

Konya karatay masöz bayan Beden yorgunluğu birçok insanın sıklıkla yaşadığı ve hayatını olumsuz etkileyen bir sorundur. Dinlenmek, sakin bir ortamda biraz uyumak belki de loş ışık altında ayakları uzatarak sessizliği dinlemek yorgunluğa iyi gelmektedir. Fakat yorgunluğa birebir etki eden yaklaşık 30 dakika ile 60 dakika arasında süren masaj terapisi almak beden yorgunluğunun yanında zihin yorgunluğuna da iyi gelmektedir.

Farklı tekniklerle ve basınçlarla yapılan bu uygulamayı düzenli olarak almak birçok sağlık sorununun da önüne geçecektir. Konya masöz bayan Doğrudan dolaşım sistemine etki eden masaj uygulaması ile kan damarları genişler ve dolaşım hızlanır. Konya karatay masöz bayan . Doku ve organların düzenle beslenmesi ile organizmaya canlılık gelir. Özellikle yoğurma tekniği ile uygulanan bu terapi kas dokusuna bire bir etki etmektedir. Yoğrulan kaslar ısınmayla birlikte kaybettikleri sıvıyı da geri kazanır. Böylece hem esner hem de gevşeyerek rahatlama sağlar.

Kas dokusuna etki eden masaj özellikle omuz, boyun ve baş ağrılarına doğrudan iyi gelmektedir. Bu bölgelerde gevşeyen kas rahatlamayla birlikte ağrı kesici etki gösterir. Bacak kaslarına yapılan ovma tekniği ile vücut genelinde gevşeme ve rahatlama sağlanmaktadır.