Konya Masaj Emi̇ne

Konya masaj , cildinizi, kaslarınızı, tendonlarınızı ve bağlarınızı basmak, ovalamak ve değiştirmek için kullanılan genel bir terimdir. Hafif bir şekilde okşayarak derin basınca kadar değişebilir. Bu yaygın türler de dahil olmak üzere birçok farklı masaj türü vardır. Bunlar; İsveç, derin, spor ve tetik noktası adı verilen masaj türleridir.

Konya mutlu son hamam

İsveç adı ile bilinen bu tür, uzun vuruşlar, yoğurma, derin dairesel hareketler, titreşim ve gevşemeye ve sizi harekete geçirmeye yardımcı olmak için dokunma kullanan nazik bir türdür.

Derin adı verilen tür ise, kasların ve bağ dokusunun daha derin katmanlarını hedeflemek için daha yavaş, daha kuvvetli vuruşlar kullanılarak ve genellikle yaralanmalardan kaynaklanan kas hasarlarına yardımcı olan bir türdür.

Spor denilen tür genel olarak İsveç türüne benzer. Ancak yaralanmaların önlenmesine veya tedavisine yardımcı olmak için spor aktivitelerine katılan insanlara yöneliktir.

Konya hamam sauna

Yani özel olarak sporculara odaklı yapılan bir türdür denilebilir.

Ve son olarak tetik noktası denilen bu tür ise kaslarınızda yaralanmadan veya aşırı kullanımdan sonra oluşabilecek sıkı kas lifleri alanlarına odaklanır. Konya masaj .