Konya Masaj Salonu Müjgan

Konya masaj salonu Hipoglisemi, tek başına bir hastalık olmamasına rağmen vücutta başka bir problemin belirtisidir. Hipoglisemi, kan glikozunun normal değeridir, yani 50 mg / dl’nin altındadır. Vücuttaki hücreler tarafından kullanılmak üzere, besinler, sindirim sisteminde parçalandıktan sonra basit halde şekere dönüştürülür.

Konya mutlu son

Bu şekere glikoz denir. Hipoglisemi varsa, karaciğerde depolanmış glukoz salgılar ve kan şekeri eşdeğer olarak yükselmez. Kan değeri normalde 50 mg / dl’dir, ancak kişiden kişiye değişebileceği not edilmelidir. Herkesin metabolizması farklı olduğu için 80 mg / dl’nin altındaki bazı kişilerde aşırı tepki gösterebilir. Bununla birlikte, bazılarında, 40 mg / dl’nin altına düştüğünde, tepki vermeye başlayacaktır.

Konya masaj mutlu son

Bu nedenle, doğru ve kesin kan değerinizin normal seviyesi için bir doktora danışılmalıdır. Bazı dış faktörler (kötü beslenme veya bazı hastalıklar) kanın azalmasına neden olur. Bunların dışında, insülinin aşırı kullanımı veya oral antidiyabetik de kan şekerinin düşmesine neden olabilir. Alkol kullananlarda, kadınların relg döneminde, yanlış zamanda alınan ilaçlar hipogliseminin normal sporlardan daha fazlasını yapmasına neden olabilir. Hipoglisemi diyabetik ilaçlarda görülür, çünkü insülin ve glukoz seviyelerini etkiler.

Konya masaj salonu

Bazı semptomlar hipoglisemi ile gerçekleşir, yani kan değerinde azalma olur. Birincisi, beyin size hiç enerji kalmadığını gösteren sinyaller gönderir. Konya masaj salonu . Böylece açlık duygusu oluşur ve yemek yeme ve bir şeyler yemek isteği oluşur. Tatlı bir şey yendiğinde hoş olmasının nedeni budur. Genel olarak, hipoglisemi semptomları hayatı daha zorlaştırır. Çünkü en sık görülen semptom olan ‘beynin şekeri’ nedeniyle sinirlilik, sinirlilik, gerginlik gibi durumlar meydana gelir. Bunların dışında agresif davranış, panik belirtileri, sinirlilik, baş dönmesi, baş ağrısı, depresif düşünceler ortaya çıkar. Görülecek semptomlar bedenin solgunluğu ve zayıflığıdır. Aynı zamanda, açlık duygusunun normalden daha yoğun bir açlık duygusu yaşarlar. Ancak, bunlar günlük hayatı etkileyen belirtilerdir. Gece semptomları uykuda aşırı terleme, eller ve ayaklarda soğukluk, ısınmada zorluk, huzursuz uyku, normal kalp atışlarından daha hızlıdır, sabahları baş ağrısıyla uyanır ve uyanık uyanır. Uyuyamamayan insanlar günlük yaşamlarında rahatlıkla yaşarlar. Bununla birlikte, hipoglisemi semptomlarına bakılmaksızın dikkate alınmalıdır. Aksi halde, bilinç kaybına neden olur, bu da uyku eğilimine ve daha sonra komaya yol açar. Bu son duruma ‘hipoglisemi koma’ denir.