Konya Seydişehir Evde Masaj Mutlu Son Nazlihan

Konya seydişehir evde masaj mutlu son Refleksoloji el, ayak ve kulaklara özel olarak belirlenmiş noktalara uygulanan bir masaj yöntemidir. Refleksolojinin temelleri ilk olarak eski Mısır ve Çin’ de atılmıştır. Günümüzde oldukça popüler olan refleksoloji doğal iyileştirme yöntem ve tekniklerinden biri olarak kullanılmaktadır.

Gün içinde fazla ayakta duran ya da spor yapan, ayak bileği burkulması olan, plantar fasiit gibi durumlarda kişileri rahatlatmak amacıyla refleksoloji olarak tanımlanan masaj türü uygulanmaktadır. Konya evde masaj mutlu son Refleksoloji ile terapist ayak bileğinize, bacağınıza ve ayağınıza uygulama yapar. Konya seydişehir evde masaj mutlu son . Refleksoloji sadece ayak ağrısı, parmak ağrısı, artrit gibi yaygın eklem problemlerinin hafifletilmesinin yanında bireylerin vücutlarında oluşan stres ve kaygıları da azaltır.

Refleksoloji yönteminde masaj uygulanan kişinin öncelikle ayaklarına basınç uygulanır. Böylece hastanın verdiği tepkiler değerlendirilir. Ve hastanın ayak ve bacaklarında sorun olan bölgeler tespit edilerek uygulanacak işlem ve metotlar belirlenir. Ayak tabanlarında vücudun her noktasına sinyal gönderen sinir uçları bulunur. Ayaklara uygulanan refleksoloji işlemi ile vücudun bir çok noktasına sinirler aracılığı ile ileti gönderilerek rahatlama sağlanır. Refleksoloji işleminin süresi yaklaşık 30 dakikadır.