Kulu Masaj Ener

Kulu masaj İşte, masaj tedavilerinin klinik olarak kanıtlanmış en önemli 5 faydası. Onlara bir göz atın, sonra kendiniz için bir tedavi yaptırın!

Birçok çalışma bağışıklık sisteminin işleyişini iyileştirmek için bu tedavilere bağlanmıştır. Bir 2010 çalışmasında, bu tedavilerin hastalığa karşı savaşan beyaz kan hücrelerinin üretimini arttırdığı gösterilmiştir. Yani bağışıklık sistemini iyileştirici özelliğinin bulunması ilk özelliklerindendir.

Kulu mutlu son hamam

İkinci özelliği ise vücudu rahatlatmak, huzurlu olmak ve kendini iyi hissetmektir. Rahatlatıcı bir masaj, endişe, stres ve depresyon azaltabilir. Daha önce de belirtildiği gibi, bu tedavilerin stres hormonu kortizol düzeylerini düşürdüğü kanıtlanmıştır. Bu, genel esenliğinizi artırır ve tansiyonu düşürür.

Kulu hamam sauna

ayrıca, depresyondan muzdarip insanlar için harika olan nörotransmiterler serotonin ve dopamin düzeylerini de arttırabilir. Serotonin ve dopamin hormonları da insanı mutlu eden hormonlar olarak bilinir. Kulu masaj .

Diğer bir yararı enflamasyonu azaltır. Sadece 10 dakikalık bir terapi, enflamasyonu azaltabilir ve vücudunuzun daha hızlı iyileşmesine yardımcı olabilir. Diğeri, çeşitli fiziksel ağrılarınızda azalma görmenizdir. Son olarak ise uyku düzenini belirler ve insanın günlük hayat düzenini olumlu yönde etkileyerek düzenler.