Yunak Erotik Masaj Di̇lseren

Yunak erotik masaj Tıp tarihinde ilk olarak M.Ö 2700 yıllarında Çin’de uygulanan masaj yöntemi, ilk insanlar tarafından grip ve nezle gibi hastalıklardan kurtulmak amacıyla yapılmıştır. İnsanlar o dönemlerde dokunma merkezli olarak bu hastalıklardan kurtulabilmiştir. Ancak yıllar geçtikçe uygulama hakkında daha fazla incelemeler yapılmış ve farklı etkileri ortaya çıkarılmıştır.

Yunak fantezili masaj

Günümüzde ise bu yöntemi daha ziyade, fiziksel ve ruhsal ağrıları yok etmek, bedensel rahatlama yaratmak amacıyla uygulamaktayız.

Dokunma merkezli olarak ağrısız şekilde uygulanan masaj yönteminin temel olarak bütünsel ve bölgesel olmak üzere iki farklı türü vardır. Bütünsel uygulamalarda genel olarak rahatlama ve gevşetme yaratma amaçlanır. Uygulayıcılar vücuttaki belirgin sinir dokularına temas ederek rahatlama yaratır.

Yunak ateşli masaj

Bölgesel uygulamalarda ise belirli alanlar hedef alınır. Boyun ve bel tutulması gibi yaşanan bir fiziksel ağrı söz konusu ise, bölgesel masaj uygulamaları daha uygun görülür. Yunak erotik masaj . Her uygulama türünde de kişiler bedensel bir gevşeme hali yaşar ve fiziksel ağrılarından kalıcı olarak kurtulur. Bir saat kadar sürecek olan seanslarda herhangi bir yan etki oluşması da söz konusu olmayacaktır.